Zapraszamy do zapoznania się z
naszymi realizacjami

Mieszkania - Kostrzyńska

Gorzów Wlkp.

Tu każdy, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. Nowoczesne budynki idealnie wpisują się w otoczenie, jednocześnie posiadając swój nowoczesny, unikatowy design.

Mieszkania - Moniuszki

Gorzów Wlkp.

Kameralny nowoczesny budynek zlokalizowany w ścisłym centrum miasta.

Mieszkania - WALCZAKA 18

Gorzów Wlkp.

WALCZAKA 18 to miejsce łączące nowoczesną architekturę budynków, perfekcyjnie zaprojektowane mieszkania oraz doskonałą lokalizację.

Usytuowanie każdego z 70 mieszkań zapewnia maksymalne wykorzystanie światła słonecznego. Dodatkowo kompleks wyposażony jest w podziemną halę z garażami oraz miejscami postojowymi. 

Lokale użytkowe - Starzyńskiego

Gorzów Wlkp.

Budynek Usługowo-Handlowym Q11 w Gorzowie Wlkp. przy ul. Starzyńskiego 1. Nowoczesne lokale usługowe zlokalizowane na dwóch kondygnacjach oraz podziemna hala garażowa sprawiają, że budynek idealnie wpasowuje się w nowe osiedle na gorzowskim Manhatanie.

Mieszkania - Obrońców Pokoju

Gorzów Wlkp.

Kompleks 12 budynków mieszkalnych wielorodzinnych realizowanych we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową Górczyn. Budynki o zróżnicowanych wysokościach od III do VII kondygnacji, razem tworzą spójne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Mieszkania - Kombatantów

Barlinek

Budynek mieszkalny składający się z 46 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 m2 do 75 m2. Inwestycja zrealizowana w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie otuliny Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego.

Mieszkania - Bogusławskiego

Gorzów Wlkp.

Niestandardowy kształt działki był wyzwaniem dla architekta, czego efektem jest nietuzinkowy, kameralny budynek mieszkalny. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogrodów przy budynku.

Mieszkania i lokale - S. Szeregów

Gorzów Wlkp.

Budynki zlokalizowane przy ruchliwej ulicy dlatego stworzyliśmy ciąg lokali usługowych, które świetnie się wkomponowały w okolicę. Na wyższych kondygnacjach znajdują się mieszkania o powierzchniach od 30 m2 do 80 m2.

Domy - Zbójnicka

Szczecin

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane w ustronnym miejscu Szczecina, z którego jest blisko zarówno do centrum miasta jak i autostrady A6. Powierzchnie domów od 110 m2 do 150 m2, są one połączone ze sobą garażami, aby stworzyć jak największy komfort mieszkania.  

Mieszkania - Budowlanych

Gorzów Wlkp

Kompleks budynków mieszkalnych wielorodzinnych zrealizowany w ramach współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową Budowlani. W budynkach znajdują się lokale mieszkalne o powierzchni od 30 m2 do 70 m2 oraz lokale usługowe będące dopełnieniem całej inwestycji.

Mieszkania - Piłsudskiego

Gorzów Wlkp.

Jeden z pierwszych budynków wielorodzinnych budowanych przez naszą Spółkę. Widok na centrum miasta oraz sąsiedztwo ogródków działkowych sprawia, że ten budynek pomimo upływu lat jest w dalszym ciągu bardzo atrakcyjnym adresem w Gorzowie Wlkp.

bramy garażowe

drzwi i zamki

system okienny

dachówka

systemy dociepleń

tynki farby

farby

beton

windy

izolacje

cegła

elektryka

gipsy

architekci

REBUD Sp. z o. o.

Starzyńskiego 1/II/3
66-400 Gorzów Wlkp.
tel./fax 95 725 74 02
kontakt@rebud.net

Zapraszamy do naszego biura w Gorzowie Wlkp.
Szarych Szeregów 38 - Budynek Q10

poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00

© 2024
REBUD