Nowe mieszkania na sprzedaż
Gorzów Wielkopolski, ul. Jagiellończyka 1

Zapraszamy do zakupu mieszkań w nowoczesnym budynku mieszkalnym wielorodzinnym, położonym w samym sercu miasta. Ten prestiżowy adres gwarantuje komfortowe i dogodne życie w centrum wszystkich atrakcji i udogodnień miasta.

Wyjątkowa lokalizacja

Budynek mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie placu Grunwaldzkiego, który jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych punktów miasta. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w zasięgu ręki - sklepy, restauracje, kawiarnie i wiele innych.

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne

Budynek posiada sześć kondygnacji, co zapewnia dużą przestrzeń mieszkalną dla przyszłych mieszkańców. Wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane, uwzględniając nowoczesne rozwiązania architektoniczne i najwyższej jakości materiały budowlane.

Dwie hale garażowe

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców są dwie przestronne hale garażowe. Zapewniamy miejsca parkingowe dla wszystkich mieszkańców, co eliminuje problemy z parkowaniem w centrum miasta.

Komfort i bezpieczeństwo

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Budynek jest monitorowany przez systemy bezpieczeństwa. Wszystkie mieszkania są wyposażone w nowoczesne instalacje i urządzenia, które zapewniają wysoki standard życia.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli marzysz o komfortowym i eleganckim mieszkaniu w centrum miasta, to nasz budynek mieszkalny przy placu Grunwaldzkim jest idealnym wyborem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie.

 
 
  / 

Lokalizacja nieruchomości

Zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami

95 717 07 11

sprzedaz@rebud.net

Pn-Pt 9:00 - 17:00

* Sobota - umówione spotkania

Diana

sprzedaż

Beata

sprzedaż

bramy garażowe

drzwi i zamki

system okienny

dachówka

systemy dociepleń

tynki farby

farby

beton

windy

izolacje

cegła

elektryka

gipsy

architekci

REBUD Sp. z o. o.

Starzyńskiego 1/II/3
66-400 Gorzów Wlkp.
tel./fax 95 725 74 02
kontakt@rebud.net

Zapraszamy do naszego biura w Gorzowie Wlkp.
Szarych Szeregów 38 - Budynek Q10

poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00

© 2024
REBUD